Бокс | Велоспорт | Вільна боротьба | Гандбол юнаки | Гандбол дівчата | Плавання | Легка атлетика | Хокей | Лижні гонки | Спортивна база

СПОРТИВНА БАЗА БВУФК

 Для проведення навчально-тренувальних занять училище використовує власну та орендовану спортивну базу.
Відділення боксупроводить заняття у спеціалізованому залі розміром 12 х 24 м, в якому встановлений стаціонарний ринг, є кімната для тренерів, роздягальня для учнів, душова, відновлювальний центр (сауна), обладнаний тренажерний зал розміром 6 х 9 м. 
Відділення вільної боротьби
проводить заняття у спеціалізованому залі вільної боротьби загальною площею 432 кв.м у якому постелені 2 килими. Для дітей обладнані 2 роздягальні та 2 душові, працює відновлювальний центр (сауна) з кімнатою для відпочинку та масажними столами (загальна площа 72 кв.м.).


Для проведення змагань високого рівня використовується універсальний спортивний комплекс
Відділення велоспорту має власну велобазу, яка складається з кімнати для зберігання велосипедів, вело тренажерний зал розміром 5 х 5.5м для занять у зимовий час та дні з несприятливою погодою, кімната для тренерів, ремонтна вело майстерня.
Відділення гандболу (юнаки та дівчата)
проводять заняття у спеціалізованому гандбольному залі, розміром 36 х 18 м, та використовують універсальний спортивний комплекс, загальна площа якого становить 3200 кв. м. Він включає спортивний зал розміром 44 х 22 м, трибуни для глядачів на 1000 посадкових місць,
роздягальні, 3 кімнати для тренерів, кімната для суддів, відновлювальний центр (сауна), міні готель на 45 місць. У підвальному приміщенні спортивного комплексу обладнаний тренажерний зал, який складається з 12 тренажерів для занять силовою підготовкою.

Відділення лижного спорту
у своєму розпорядженні має лижну базу загальною площею 40 кв.м. В ній знаходиться кімната для зберігання лиж та лижоролерів, кімнатадля зберігання лиж та лижоролерів, кімната для ремонту лижного інвентарю, кімната для тренерів.
Відділення плавання проводить заняття у басейні «Купава». Для плавання використовується ванна розміром 24 х 50 м та 10 х 25 м, а також тренажерний та ігровий спортивний зали. Для повноцінного тренувального процесу використовуються роздягальні, душові, кімната тренерів , кімната для суддів , медичний пункт.
Відділення легкої атлетики для занять у літній період використовує легкоатлетичні сектори та доріжки з синтетичним покриттям стадіону «Спартак», а в зимовий час сектори,доріжки з синтетичним покриттям, роздягальні та душові легкоатлетичного манежу Київської обласної ШВСМ.Відділення футболу проводить заняття на стадіоні з футбольним полем розміром 45 х 90 м, та на футбольному майданчику з синтетичним покриттям розміром 25 м х 13м.
Відділення хокею з шайбою
для тренування використовує хокейний майданчик розміром 30 х 61 м на 1800 глядачів, роздягальні, душові ТРЦ «Термінал», а також наявну спортивну базу училища для занять загальної фізичної підготовки.
Фітнес зал.
Для занять з загальної фізичної підготовки використовується фітнес зал та тренажерний зал силової підготовки.

Тренажерний зал.

Національна дитяча гаряча лінія
Гаряча лінія

Календар подій

НА ВЕРХ СТОРІНКИ