Бокс | Велоспорт | Вільна боротьба | Гандбол юнаки | Гандбол дівчата | Плавання | Легка атлетика | Хокей | Лижні гонки | Спортивна база

Лижні перегони – це сила, мужність та казкова природа.

Відділення лижних гонок у Броварському вищому училищі фізичної культури відкрито у 1983 році. Першими тренерами на відділенні працювали Корзюк Михайло Миколайович і Поворознюк Валерій Степанович. Була проведена величезна робота по відбору здібних учнів і на відділенні почали навчатися 44 юнаків та дівчат. В Броварському вищому училищі фізичної культури свою найголовнішу підготовку пройшла юна спортсменка із Рокитнянської ДЮСШ Тетяна Водоп’янова. Вона не раз піднімалася на п’єдестал пошани чемпіонатів світу і Європи. Т. Водоп’янова – Заслужений майстер спорту з біатлону, учасниця XVIII та XIX зимових Олімпійських ігор у 1998 році в Нагано (Японія) та у 2002 році у Солт-Лейк -Сіті (США); призер чемпіонатів світу та Європи, переможець етапів Кубку світу; неодноразова чемпіонка України. Валентина Шевченко, нині Заслужений майстер спорту, прийшла в БВУФК у 1989 р. з Літківської середньої школи. Школу майстерності проходила у заслужених тренерів України О.В. Лєсникової та В.С. Лєсникова. Валентина серед своїх ровесників відзначалась вдумливістю, серйозністю і наполегливістю у досягненні мети тренувальних завдань. Сьогодні Шевченко – титулована спортсменка, учасниця чотирьох Олімпіад. Кращий результат на XIX Олімпійських іграх в Солт-Лейк-Сіті (США) – 5 місце. Абсолютна чемпіонка Всесвітньої універсіади 1999 р. у м. Штребське Плесо (Словакія), чемпіонка Всесвітньої універсіади 2003 р. в м. Торвізіо (Італія); чемпіонка світу серед юніорок з лижоролерів (1995р.); бронзова призерка чемпіоната світу 2009 року. Ще одна спортсменка відділення лижних гонок майстер спорту міжнародного класу Сліпенко Ганна – володарка двох бронзових медалей Всесвітньої універсіади, учасниця Олімпійських ігор 1998 р. у Нагано.
В Турині на ХХ зимових олімпійських іграх брали участь вихованці відділення майстри спорту міжнародного класу Марцив Віталій та Білосюк Іван. В 2011 році на Всесвітній універсіаді Білосюк Іван та Завєдєєва Зоя вибороли срібні нагороди. Серед вихованців відділення майстри спорту України, учасники ЄМОФ, неодноразові чемпіони України Хохич Сергій, Бучковська Любов, призерка Кубка світу з лижоролерів МС Корзюк Ірина.
В 2011 році на Європейському молодіжному фестивалі брали участь вихованці відділення Понич Сергій та Яременко Костянтин.


Національна дитяча гаряча лінія
Гаряча лінія

Календар подій

НА ВЕРХ СТОРІНКИ